hakkimizda

hakkimizda

hakkimizda

TR

Hakkımızda


2016 yılında faaliyete geçen Tvpuan, Televizyon dünyasının önde gelen yapım ve dizilerini izleyicilerinin daha önce yapılmamış bir şekilde değerlendirme fırsatı sunuyor.

Puan veren kullanıcıların IP'leri dikkate alındığından, Tvpuan her hafta her Programa sadece 1 defa puan verme hakkı veriyor.

Tvpuan sitesi tamamen bağımsız ve tarafsız olup verilen oylarda herhangi bir manipülasyona izin verilmemektedir.

 

Telif Ve Gizlilik Politikası;

Tvpuan.com olarak kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor, kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir.  Site çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.

Reklamlardan sitemiz sorumlu değildir.

Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz: info@tvpuan.com