dolunay

dolunay

dolunay

TR

Image
 • Bir Zamanlar Çukurova 6,4/10 Genel Durum 5,0/10 Bu Hafta


  Bir Zamanlar Çukurova, aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova'da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesini konu alıyor.

 • SEN DE PUAN VER 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1
 • Yorum Yazın

  • E

   @Emel ANIL

   2017-12-19 01:11:34

   Emeği geçen herkese teşekkürler.. Çok severek izliyoruz.. Kesinlikle final yapmamalı... Sadece mutsuz toplum psikolojisinden sıyrılmamız adına kötülüklerin ve kötülerin sahnesi az olsun veya kötüler kaybetsin lütfen.. Sevgiler selamlar benden.. Bir hafta boyunca izlediğim üç yayından biri DOLUNAY...

   0
  • S

   @Sevdiye Çavdar

   2017-12-18 00:07:22

   Dizi devam etmeli

   0
 •  
  Vahide Perçin(Hünkar Yaman)

  Çukurova'nın en büyük beylerinden biri olan Demir Yaman'ın annesi. Adı gibi hükümran, adı gibi kararlı, dirayetli bir kadın. Oğlu Demir'in sahip olduğu toprakların hanım ağası, ırgatların büyükhanımı. Hünkar Yaman için Demir'den ve Demir'in itibarından daha değerli hiçbir şey yok. Tek dileği soylarının sürmesi ve oğlunun sahip olduğu bu toprakların ileride emin ellere geçmesi. Ama bir gün oğlunun itibarının sarsılmak üzere olduğunu anlar ve çok tehlikeli bir oyun kurar.

   
  Uğur Güneş(Yılmaz Akkaya)

  İstanbul'un yakışıklı, mütevazı ve iyi yürekli çocuğu, çalışkan bir aşık. Parada pulda şanda şerefte gözü yok. Hayatta en büyük dileği canından çok sevdiği Züleyha'sıyla evlenip mutlu bir yuva kurmak. Ama bir gün hayattan yediği bir darbe ile geleceği de hayalleri de tümüyle değişir. Sevdiği için elini kana bulayan Yılmaz'ın içine düştüğü kaçak hayatı onu hiç beklemediği yollara sürükler. Aşkı için her şeyi göze alan Yılmaz kaderine hükmedebilecek mi?

   
  Murat Ünalmış(Demir Yaman)

  Büyük bir servetin sahibi. Çukurova'nın en büyüğü, bu bereketli toprakların tek hükümdarı olmayı hedefleyen, bunun için her şeyi yapabilecek kadar hırslı, gözü kara bir adam. Ama babasından kalan bu uçsuz bucaksız toprakları günü gelince miras bırakacağı bir evladı yok. Demir, Züleyha'ya görür görmez aşık olur. Aşk Çukurova'nın bu yakışıklı ve hırslı beyini değiştirebilecek mi? Demir Yaman aşkı ve toprakları için gözünü ne kadar karartacak?

   
  Hilal Altınbilek(Züleyha)

  Talihin olanca güzelliği verip birazcık şansı ve kısmeti esirgediği, mütevazı, iyi niyetli ama gerektiğinde kararlı, inatçı olabilen, zeki bir genç kız. Parada pulda gözü olmayan Züleyha'nın en büyük hayali Yılmaz'la evlenip yuva kurmak ve mutlu olmak. Ama bir gün üvey abisi Züleyha'nın hayatını mahvedecek bir adım atar. Bu adımla darmadağın olan Züleyha'nın tek çaresi Yılmaz'la birlikte Adana'ya kaçmaktır. Ama kader Züleyha'yı sınamaktan vazgeçmeyecek, onu ölümden daha zor kararlar vermek zorunda bırakacaktır.

   
  Kerem Alışık(Ali Rahmet Fekeli)
   
  Serpil Tamur(Haminne)
   
  Bülent Polat(Gaffur)
   
  Selin Yeninci(Saniye)
   
  Sibel Taşçıoğlu(Şermin Yaman)
   
  Selin Genç(Gülten)
   
  Polen Emre(Fadik)
   
  Kadim Yaşar(Cengaver)
   
  Aras Şenol(Çetin)